Tegid kaubanduskeskuses suure tiiru aga ei leidnud kingituseks ikka midagi? Kust leida kingitus, mis oleks personaalne ja mille saaks kohe kätte?

Need mured lahendavad Eesti Veinitee liikmete kinkekaardid. Panime kokku nimekirja kümnest veinimajast, kes erinevas väärtuses külastusvõimalusi, koolitusi või e-poe kinkekaarte pakuvad. Siin nad on!

Murimäe veinikelder

Läbi aasta on meil toimumas palju põnevaid õhtusööke ja elamusi. Kinkekaart on suurepärane kingitus veini- ja toiduhuvilisele, kes hindab ka paindlikkust ja vabadust ise oma elamus valida. Kinkekaarti saab soetada siit!

Uue-Saaluse veinitalu

Kinkekaart sisaldab talu külastust ja degustatsiooni 6-le inimesele.

Kirjuta oma soovid e-kinkekaardile.

Vali saatmise kuupäev ja sisesta saaja e-posti aadress.

Kinkekaart saadetakse automaatselt sinu valitud aadressile õigel kuupäeval.

Vaata lähemalt siit!

Allikukivi veinimõis

Kinkekaart sisaldab Allikukivi veinimõisa tuuri 4-le inimesele. Vaata lähemalt siit!

https://www.allikukivi.ee/toode/kinkekaart/

Valgejõe Veinivilla

Eesti põhjapoolseima veinitalu perenaine ja veinimeister Tiina Kuuler annab kuni neli tundi kestval koduveini tegemise kursusel edasi oma teadmisi puuvilja- ja marjaveinidest, siidrist ja vahuveini valmistamisest. Koolitus toimub 21. jaanuaril ning algab kell 12.00 ja kestab kuni 16.00. Vaata lähemalt siit!

Hindreku talu

Elamuste armastajatele soovitab Hindreku talu Rabaresto kinkekaarti! Kinkekaart kehtib kahele. Rabarestorani pääseb mööda müstilist Esna jõge, kus Mündi raba veerel ootab teid kolmekäiguline eine. Kinkekaardi toimetame sinuni kahe tööpäeva jooksul või virtuaalselt. Lisainfo: info@hindrekutalu.ee või vaata siit!

Hirveaia veinikelder

Kahe käsitööveini kinkekaart on elamuslik kingitus nii tõelisele veinigurmaanile kui ka veinimaailma avastajale. Kinkekaardi omanik saab ise oma maitse järgi valida just need kõige meeldivamad veinid.

Kinkekaardi saame teile saata postiga. Sellisel juhul on teil ruumi kaardi tagaküljele kirjutada ka õnnitlused. Juhul, kui selle kinkekaardi kinkimise idee tuli viimasel minutil ja oleks vaja kohe see edasi kinkida, võime selle saata ka teile meilile. Kinkekaart kehtib 1 aasta. Vaata lähemalt siit!

Järiste veinitalu

Parim kink maitsegurmaanidele ja uute elamuste otsijatele! Kinkekaardi eest saab osta meie tooteid e-poest ja talust kohapealt.

Kui soovid meid külastada, siis saad kinkekaardi väärtuses broneerida ekskursiooni istandustes+ degustatsiooni. Kinkekaarti saab kasutada ka Järiste Veinitalu ja Järiste Pitsa pakettide eest tasumisel. Külalisi võtame vastu 1. maist kuni 30. septembrini.

E-poest ostetud kinkekaart edastatakse kliendi poolt määratud e-posti aadressile elektrooniliselt või füüsilisel kujul pakiautomaati.

Vaata lähemalt siit!

Tori siidritalu

Kinkekaart kehtib ostu sooritamiseks Tori Siidritalus kohapeal kauba või teenuse eest tasumiseks. Igal kinkekaardil on unikaalne kood, mille saadame ostu sooritaja e-mailile. Vaata lähemalt siit!

Ideafarm – Saaremaa I veinitehas

Degustatsioonipakett 6le inimestele. Võimalik tellida nii alkoholiga, kui alkoholivaba paketti.

Sisaldab eriliste veinide või teiste Ideafarmi toodete degusteerimist (moosid, siirupid, kastmed, alkoholivabad napsud jne). Räägime ka veini sobitamisest toiduga. Salatite, marinaadide ja kastmete tegemisest. Talveperioodil palume enne paketti ostmist konsulteerida asukoha ja toimumisaja osas alltoodud kontaktidel. Tuleme ka soovi korral kliendi juurde. Kestvus ca 2 tundi

Broneerimine ja lisateenuste ning tegevuskoha kokkuleppimine telefonil 5258068 või vaata lähemalt siit!

Kodas

Meie digitaalsed kinkekaardid on ideaalne kingitus kellelegi, kes tunneb huvi käsitööjookide vastu, otsib pidevalt uusi maitseelamusi või lihtsalt armastab ägedaid kingitusi. Selle digitaalse kinkekaardiga saad soetada kõiki meie e-poes olevaid tooteid või kasutada seda Kodas Restoranis. NB! Kinkekaart kehtib e-poes täpselt aasta aega ostu hetkest. Kinkekaarti valides saab ostja ise valida selle väärtuse ning selle kohe digitaalselt ka sõbrale saata. Vaata lähemalt siit!